• Niedaleko pada jabłko...

• „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” – pierwszy etap projektu.

Wspominamy, pamiętamy!!!

W ramach przygotowań do 55 lecia Jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze przystąpiliśmy do pierwszego etapu projektu pod hasłem „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” - Wspominamy, pamiętamy!!!
          Z ogromnym wzruszeniem, przejęciem i radością informujemy, iż kolejne zadanie wykonane. Chętni uczniowie z klas 4-8 zaproszeni zostali do współpracy w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu. Tym razem wcielaliśmy się w rolę reporterek i reporterów. Stworzyliśmy fotoreportaże i kolaże.
          Nasi uczniowie to najlepsi z najlepszych. Solidni i sumienni. Prawdziwi pracusie
           . Z wielkim zapałem podjęli się ogromnego trudu, aby przeprowadzić wywiady z Dziadkami, Rodzicami, Ciocią, Wujkiem lub Starszym Rodzeństwem . Tak powstały między innymi ,, Karty Pamięci”.

Oto lista naszych niezawodnych 20 uczniów :
          Cieślik Amelia kl. 4 a
          Sprutta Natalia kl. 4 a
          Szewiało Filip kl. 4 a
          Bylinowicz Igor kl. 4 b
          Turowska Zuzanna kl. 4 b
          Burdziłowski Marcel kl. 4 d
          Sikorska Barbara kl. 4 d
          Gronowicz Lena kl. 6 a
          Zuzanna Szymkowiak kl. 6 a
          Filip Kędzierski kl. 6 c
          Buchar Karol kl. 6 d
          Janus Alicja kl. 6 d
          Maźnio Hanna kl. 6 d
          Sworek Nikola kl. 6 d
          Zieleń Mateusz kl. 6 d
          Jabłoński Kacper kl. 6 e
          Nikola Mazur kl. 7 b
          Nowicki Kasper kl. 7 d
          Smektała Jakub kl. 7 d
          Janeczek Zuzanna kl. 7 e

Słowa uznania. Bo z pełnym profesjonalizmem, starannością i zaangażowaniem na miarę Waszych możliwości wykonaliście prace. To pierwszy etap projektu„ Niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Brawo, brawo, brawo.

Osoby, z którymi przeprowadzaliście wywiady bez wątpienia czuły się wyjątkowo. Zostały wyróżnione i docenione. A chyba nikt nie ma wątpliwości, że w myśl przesłania  naszego hasła to Wy realizujecie pasje, talenty i zainteresowania. Jednym słowem kontynuujecie podjęte inicjatywy i działania cudnie wpisując się w historię Naszej Szkoły. Gratulacje!!!

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu
          Jola Łukasiak