• Konkurs Historia naszej szkoły w fotografii.

• Szanowni Uczniowie i Rodzice!

W związku z obchodami 55- lecia naszej szkoły pragniemy zaprosić Was do udziału w projekcie: „Historia naszej szkoły  na fotografii”, którego celem  jest ukazanie  dziejów Szkoły Podstawowej nr 1 im. B.Prusa i budzenie szacunku do dokonań naszych przodków poprzez prezentację fotografii bliskich nam osób i wydarzeń na stronie internetowej szkoły.

Warunki realizacji projektu:

1. Podnosząc wagę historyczną projektu chcemy, aby zdjęcia  pochodziły z lat 1966- 2020;
          2. Realizacja naszych działań ma polegać na skanowaniu fotografii rodzinnych, pamiątek dotyczących czasów szkolnych, świadectw,  i zaprezentowaniu ich na wystawie w związku z obchodami rocznicowymi lub na stronie internetowej, pamiątki będą opatrzone krótkim opisem;
          3. Organizatorami projektu jest dyrekcja oraz nauczyciele SP nr 1 w Górze;

Uczestnikami projektu mogą być, obecni oraz byli, uczniowie klas 4-8 SP, ich  krewni oraz pracownicy SP nr 1 w Górze, zarówno czynni jak i emerytowani;

1. Fotografie można skanować i opisywać samemu, a następnie przesyłać w formie elektronicznej na wskazane adresy e-mailowe , można również przekazywać  je organizatorom do skanowania i opisywania:

Adresy:

smolinska.malgorzata@sp1gora.edu.pl

fogt.tomasz@sp1gora.edu.pl

1. Pełnoletni uczestnicy projektu proszeni są o wyrażenie pisemnej zgody na publikację przekazanych fotografii, natomiast niepełnoletni muszą przedłożyć zgodę rodziców/prawnych opiekunów;
          2. Projekt ma charakter niekomercyjny.

……………………, dn. ……………….

Oświadczenie

Wyrażam/y zgodę na udział córki/syna …………………………………………, ucznia kl. ……,  w projekcie: „Historia naszej szkoły na fotografii” i zamieszczanie …… zdjęć będących moją/naszą własnością, na stronie internetowej  SP nr 1 w Górze.

…………………………………………………………………….

(czytelny/e podpis/y rodzica/ów)

……………………………………                             ……………………, dn. ……………….

(imię i nazwisko)

…………………………………....

(adres  zamieszkania)

Oświadczenie

Wyrażam zgodę na udział w projekcie: „Nasza historia na fotografii” i zamieszczanie  zdjęć  będących moją własnością, na stronie internetowej SP nr 1 w Górze.

……………………………………….

(czytelny podpis)