Prezentujemy kilka migawek z gry miejskiej, która toczyła się ulicami oraz historycznymi miejscami naszego miasta, a odbyła się 30 maja. Nasi uczniowie przemierzając kolejne stanowiska musieli wykazać się między innymi: umiejętnością tańca flamenco, dużą porcją humoru, odnajdywaniem historycznych obiektów na mapie, zdolnościami plastycznymi, jak również logistycznymi. Pracując zespołowo rozwiązywali krzyżówki i quizy z przeszłości. Z każdego zadania wywiązali się wzorowo. Uwieńczeniem gry było odsłonięcie tablicy pamiątkowej na cmentarzu żydowskim lub tym, co z niego zostało. Nasi wychowankowie oddali należny hołd składając symboliczną wiązankę kwiatów. Było to cenną lekcją wrażliwości oraz wskazywało na potrzebę ochrony takich miejsc od zapomnienia.
Finał akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.'
Szesnasty dzień maja przywitał nas chłodem oraz deszczową pogodą. Naszym uczniom nie przeszkadzało to, albowiem biją w nich serca przepełnione gorącym patriotyzmem. Tradycyjnie od kilku już lat nasza placówka czynnie uczestniczy w akcji: „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Zapraszamy do oglądnięcia krótkiej foto-relacji z przebiegu Koncertu Kresowego, który jest posumowaniem i zwieńczeniem powyższej akcji. Nasi wychowankowie godnie reprezentowali szkołę podczas honorowej defilady pocztów sztandarowych.
Wyniki konkursu sprawnościowego
MISTRZ SKAKANKI
W dniach 02 - 03 czerwca 2014r odbył się Szkolny Konkurs Sprawnościowy „MISTRZ SKAKANKI”. Uczniowie musieli wykazać się kondycją i umiejętnością posługiwania się skakanką. Konkurs dostarczył wszystkim nowych doświadczeń oraz dobrej zabawy.
Klasy I
Dziewczynki
I miejsce Karolina Sokołowska ucz.kl.Ib– opiekun M.Ruman
II miejsce Julia Bieda ucz.kl.Ib - opiekun M.Ruman
III miejsce Martyna Marcinek ucz.kl.Ia – R. Kawka
Chłopcy
I miejsce Klaudiusz Jurczak ucz.kl.Ib - opiekun M.Ruman
II miejsce Oliwier Białasik ucz.kl.Ib - opiekun M.Ruman
III miejsce Bartosz Michalewicz ucz.kl.Ib - opiekun M.Ruman
Klasy II
Dziewczynki
I miejsce Julia Twarda ucz.kl.IIa – opiekun B.Getner
I miejsce Nikola Wawrzykowska ucz.kl.IIb – opiekun A.Hajczewska
I miejsce Luiza Arendarczyk ucz.kl.IIa – opiekun B.Getner
wyróżnienie Nikola Jurczak ucz.kl.IIc – opiekun L.Nowak
Chłopcy
I miejsce Antoni Gąsiecki ucz.kl.IIa – opiekun B.Getner
I miejsce Dawid Urbański ucz.kl.IIa – opiekun B.Getner
I miejsce Norbert Maślanka ucz.kl.IIa – opiekun B.Getner
wyróżnienie Jakub Szklarz ucz.kl.IIa – opiekun B.Getner
Klasy III
Dziewczynki
I miejsce Ewelina Małgowska ucz.kl.IIIa – opiekun R. Szuper
I miejsce Amelia Wozińska ucz.kl.IIIa - opiekun R. Szuper
I miejsce Martyna Dziewic ucz.kl. IIIb – H.Radoszko
I miejsce Dagmara Paszkowiak ucz.kl.IIIc – opiekun A. Chawchunowicz – Rudzińska
II miejsce Natalia Maczuga ucz.kl.IIId – opiekun M. Ciesielska
III miejsce Wiktoria Kropacz ucz. kl.IIId - opiekun M. Ciesielska
Chłopcy
I miejsce Dawid Włoch ucz.kl.IIIa - opiekun R. Szuper
I miejsce Kacper Litwa ucz.kl.IIIa - R. Szuper
I miejsce Bartek Michalec ucz.kl.IIIb – opiekun H.Radoszko
I miejsce Sebastian Tuszyński ucz.kl.IIIc - opiekun A. Chawchunowicz – Rudzińska
II miejsce Tristan Czajewski ucz.kl.IIIc - opiekun A. Chawchunowicz – Rudzińska
III miejsce Bartosz Grota ucz.kl.IIId - opiekun M. Ciesielska
NAJLEPSZYM SKOCZKOM GRATULUJEMY!
Barbara Getner
Festyn - Święto Szkoły - Rodzina Zdrowa i Sportowa
8 czerwca, w iście tropikalnej aurze, odbył się nasz coroczny Festyn - Święto Szkoły - tym razem pod hasłem Rodzina Zdrowa i Sportowa. W ramach przeglądu dorobku artystycznego na scenie zaprezentowali się zarówno uczniowie klas I - III, jak i IV - VI. Scenki, piosenki, tańce, recytacje, pokaz mody ekologicznej oraz mecz o Puchar Dyrektora Szkoły - tak w skrócie można przedstawić program naszego festynu. Konferansjerkę tradycyjnie prowadziły panie: J. Ludkowska, H. Radoszko i A. Płuchowska. Jak zwykle każda klasa przygotowała stoisko kulinarne z wybranym smakołykiem; od lodów i ciasta począwszy a na frytkach, pierogach, zapiekankach, gołąbkach, naleśnikach i frykasach z grilla skończywszy. W myśl zasady - dla każdego coś dobrego - nasza wspaniała Rada Rodziców nie zapomniała o atrakcjach dla usportowionych dusz. Dzieci mogły bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, skakać na trampolinach czy postrzelać do celu. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, a zakup losu mógł równać się wylosowaniem tabletu czy roweru - takie nagrody główne ufundowała Rada Rodziców. Niewątpliwie dodatkową atrakcją dla młodszych i starszych była kurtyna wodna spontanicznie zorganizaowana przez górowską Straż Pożarną, dzięki której chociaż w jednym miejscu mogliśmy odetchnąć chłodniejszym powietrzem. Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze Święto Szkoły. Podziękowania składamy: Nadleśnictwu Góra Śląska, PSS Społem, Pieczarkarni pana J. Pobierowskiego, pani M. Jodko, panu Z. Otto, PZU, pani E. Dziewięckiej - sklep sportowy ,,Beta", pani Janowicz, pani L. Traczyk, pani A. Śliwiak, pani R. Skibińskiej, pani S. Smerece, pani K. Rudyńskiej,pani B. Kuleszy, pani J. Hoła, pani A. Jankowiak, pani R. Matysiak, pani D. Łapińskiej, pani A. Łopusiewicz, pani J. Pałysa, panu Z. Skibińskiemu - Sklep Ogrodniczo - Leśny, pani A. Tarczyłło, Leszczyńskiej Agencji Wydawniczej, panu Z. Zbroińskiemu oraz firmie Dora ze Sławęcic.
Wizyta dzieci z Przedszkola Nr 3
5 czerwca w ramach wzajemnej i wieloletniej współpracy z Przedszkolem Nr 3 zaprosiliśmy przedszkolaczków na mini-pokaz naszych występów artystycznych związanych z promocją zdrowia. W piękny i słoneczny poranek odwiedziły nas grupy dzieci pani Doroty Dębowicz, Justyny Pulut i Małgorzaty Gruzdzis. Całość uroczystości odbywała się na boisku szkolnym. Przed maluszkami radośnie i kolorowo zaprezentowały swoje występy uczniowie klas: I a- pani Renaty Kawki z pantomimą "Rzepka", II a- pani Barbary Getner z tańcem do utworu "Szczotka, pasta", I b i II b -z piosenką i tańcem "Witaminki" oraz III a- pani Renaty Szuper ze skocznym aerobikiem. Na koniec zaprosiliśmy naszych gości do wspólnych ćwiczeń przy muzyce, na zielonej trawce. Dzieci chętnie się poruszały i śmiało naśladowały wszelkie układy aerobiku. Poprzez te występy artystyczne chcieliśmy przybliżyć i uświadomić naszym młodszym kolegom z przedszkola jak dbać o zdrowie i prowadzić aktywny tryb życia.
WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO „MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA”
I MIEJSCA
MARTYNA JANOWSKA – KL. II A
ZUZANNA MYCYK – KL. II A
IGOR DOLATOWSKI – KL. II B
II MIEJSCA
CEZARY HAJCZEWSKI – KL. II A
WERONIKA JAKUBIK – KL. II B
WIKTOR KRASUSKI – KL. II A
LUIZA ARENDARCZYK - KL. II A
ADAM NAWROCKI – KL. II B
III MIEJSCA
AMELIA AKACKA – KL. II C
GABRYIELA WRONA – KL. II C
ANTONI GĄSIECKI – KL. II A
ALEKSANDRA PANOCHA - KL. II B
DARIA POPOWICZ - KL. II A
NICOLA WAWRZYKOWSKA – KL. II B
Karta rowerowa
4 czerwca odbył sie egzamin praktyczny na kartę rowerową. Jak co roku przeprowadzony był w obecności policjantów, którzy przygotowali trasę przejazdu. W egzaminie udział wzięli uczniowie klas czwartych. Wszyscy uczniowie wykazali się dobrymi umiejętnościami kierowania rowerem zaliczając pozytywnie przejazd. Osoby, które spełniły pozostałe warunki tzn. zaliczyli test i przynieśli kartę zaliczeń ze zdjęciem, mogą spokojnie oczekiwać na otrzymanie karty rowerowej.
Wszystkim uczniom gratuluję!!
Poruszając się po drogach PAMIĘTAJCIE O PRZEPISACH RUCHU DROGOWEGO!!!
Światowy Dzień Ochrony Środowiska
4 czerwca nauczycielki przyrody - panie: N. Roślik oraz J. Waścińska wraz z klasami - V a i V c zaprosiły uczniów kl. IV - VI na spektakl ekologiczny pt. ,,Machine Town". Celem przedstawienia było uświadomienie konieczności działań, które sprzyjają ochronie środowiska. Dowiedzieliśmy się jak może wyglądać przyszłość naszej planety, jeśli nie będziemy o nią dbać. Świeże powietrze z puszek, kwas siarkowy zamiast deszczu, to tylko niektóre walory najpotężniejszej, najwspanialszej i najnowocześniejszej aglomeracji na świecie - Machine Town. Warto więc robić wszystko, aby taka wizja świata nie zrealizowała się w rzeczywistości i pochylić się nad słowami wiersza: Tak niewiele nam potrzeba, aby lepsza była gleba. Trochę serca dla przyrody, byśmy mieli czyste wody w rzekach, morzach i jeziorach. No i tęczę też w kolorach.Jaśniej słońce by swieciło i przyjemniej by się żyło.
Festiwal Nauki, Szkolne Obchody Dnia Dziecka
2 czerwca odbył się Festiwal Nauki, będący podsumowaniem projektu Szkoła z Klasą 2.0. Koordynator projektu pani M. Rue powitała wszystkich i zaprosiła do obejrzenia prezentacji, przygotowanych przez uczniów pod czujnym okiem opiekunów. Rozpoczęła pani J. Ludkowska, która w ramach Uczniowskiego Forum Naukowego - lekcja z kamerą podjęła się realizacji dwóch tematów: ,,Jak grać na flecie?" oraz ,,Jak zagrać gamę na gitarze?". Z kolei pani Aneta Płuchowska realizując wraz z uczennicami kl. V c projekt pod hasłem: ,,Adopcja na odległość" przybliżyła nam trudne życie dzieci i młodzieży w Timorze Wschodnim. Natomiast pani E. Kacykowska skupiła się na zdrowotnych walorach potraw wigilijnych. Jako ostatni wystąpili członkowie Koła Przyrodniczego, którzy wraz z panią J. Waścińską zapoznali publiczność z różnymi gatunkami dinozaurów, których modele samodzielnie wykonali.
Po przerwie cała społeczność szkolna udała się na boisko szkolne, aby wspólnie na sportowo świętować Dzień Dziecka. Rozpoczęliśmy od energetycznej zumby, której kroków nauczyła nas uczennica kl. VI b - Karolina Pomieszcz. Następnie klasy IV stanęły w szranki na boisku ,,Żak", gdzie pod nadzorem pań od wychowania fizycznego rywalizowały w rozmaitych konkurencjach sportowych. Kolejnym punktem imprezy były matematyczno-polonistyczne zabawy logiczne. Dzieci rozwiązywały rebusy, musiały również wykazać się znajomością zasad ortografii. Z kolei zadanie spod znaku plastyki polegało na drużynowym narysowaniu kredą na asfalcie plakatu na zadany przez nauczyciela temat. Wszystkie poziomy klas wykonywały poszczególne zadania naprzemiennie. W ten wyjątkowy dzień połączyliśmy zabawę z odrobiną nauki i miło spędziliśmy wspólnie czas.
DZIEŃ DZIECKA W KLASACH I-III
W poniedziałek 2 czerwca wszyscy nasi uczniowie chętnie i z uśmiechem przybyli do szkoły, bo właśnie w tym dniu uroczyście obchodziliśmy Dzień Dziecka- Dzień Radości, Sportu i Zabawy. Od rana na kolorowo udekorowanym boisku szkolnym czekały na naszych uczniów same niespodzianki i atrakcje przygotowane przez wszystkie wychowawczynie. Święto rozpoczęła oficjalnie pani wicedyrektor Renata Kawka, która dla wszystkich zebranych klas złożyła najserdeczniejsze życzenia. Do pierwszej wspólnej zabawy- wspólnego skakania na skakance, zaprosiła wszystkich "rozskakana" pani Basia Getner. W rytmach muzyki podskakiwała wesoło cała szkoła. Następnie odbył się konkurs klas I, II i III na najlepiej "wyskakaną" osobę wśród chłopców i dziewczynek, do którego uczniowie przygotowywali się już od dawna. Cała szkoła głośno, z piszczałkami, pomponami i trąbkami kibicowała swoim zawodnikom. Dzieci miały doskonałą kondycję i wytrzymałość. Zwycięzcy otrzymali "zdrowe" nagrody- soczek, jogurcik, jabłuszko oraz mały gadżecik. Następnie roztańczona Pani Lidka Nowak zaprosiła całą szkołę do wspólnej "Zumby". W rytmach indyjskiej muzyki dzieci "śmiało wyginały swoje ciało". Potem tańczyły już wszystkie panie prowadząc dla dzieci mini-aerobik. Na przerwie śniadaniowej, każdy dostał słodki upominek na wzmocnienie sił- cukierki ufundowane od Rady Rodziców. Do kolejnych konkurencji sportowych uczniowie zbiegli się natychmiast. Nasz sędzia piłkarski pani Helenka Radoszko czuwała nad meczem chłopców w piłkę nożną. Rywalizacja była niezwykle zacięta. W tym czasie rozbawiona pani Ala Hajczewska przeprowadziła dla dzieci zabawy z kolorową chustą animacyjną Klanzy. Było radości co nie miara. Nasi uczniowie mieli jeszcze wiele siły do kolejnych konkurencji z piłkami eduball. Wysportowana pani Renatka Szuper czuwała nad bezpieczeństwem podczas tych zabaw. Na koniec wszystkie dzieci miały przygotowany przez energiczną panią Renatkę Kawkę duży tor przeszkód, gdzie oprócz doskonałej zabawy ćwiczyły zwinność i szybkość. Po tak wysportowanym , część klas wybrała się także na lody, sorbety czy inne dodatkowe atrakcje przygotowane przez wychowawczynie. W taki sam sposób świętowały Dzien Dziecka klasa I pani Elżbiety Janasik oraz klasy III pani Mirosławy Ciesielskiej i Agnieszki Chawchunowicz-Rudzińskiej. Wychowawczynie przygotowały dla dzieci skakankowy konkurs, rozgrywki piłki nożnej i inne sportowe konkurencje. Natomiast klasa pani Marii Ruman spędziła ten dzień także wyjątkowo i radośnie- na wycieczce klasowej w Boszkowie. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom zdrowia, radości i uśmiechu każdego dnia.
Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,,Wędrówki Szlakiem Wartości"
14 maja W Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu odbył się konkurs recytatorski ,,Wędrówki szlakiem wartości". W tym roku myślą przewodnią konkursu były słowa: Rodzinę łączą wspólnie spędzone chwile. Rodzinom powierzone jest zadanie walki o to, ażeby wyzwolić siły dobra (...) - JPII. Naszą szkołę reprezentowały trzy osoby: Barbara Kwaśnica - kl. VI d, Kinga Dębowicz - kl. IV a oraz Agata Zagubień - kl. VI d - przygotowane przez panią Elżbietę Pojasek. Wrocławska komisja doceniła dobór tekstu oraz jego interpretację i przyznała Barbarze Kwaśnicy III m. Gratulujemy !
Konkurs Ojczyzny Polszczyzny 2014 - etap rejonowy - mały finał
15 maja w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Górze odbył się etap rejonowy - mały finał prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny. Zadanie uczniów polegało na wymyśleniu historii związanej z wylosowanym miesiącem i kojarzącym się z nim przysłowiem. Zmagania uczniów oceniała komisja złożona z nauczycieli języka polskiego z różnych szkół. Po zliczeniu punktów z etapu pisemnego i ustnego jury przyznało miejsca: II m. zajęła Maria Michalewicz - kl. VI a - opiekun pani G. Maszczenko, III m. - Mirosława Salamon - kl. VI b - opiekun pani E. Cieślak, wyróżnienie - Katarzyna Załupska - kl. VI b - opiekun pani E. Cieślak. Zarówno laureatom, jak i opiekunom serdecznie gratulujemy!
Finał XIII Powiatowego Konkursu Matematycznego, XIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
W dniu 12 maja 2014 r. odbył się w PCDN w Górze finał XIII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów: Łukasz Goliczewski, Maria Michalewicz, Barbara Kwaśnica, Mirosława Salamon, Zuzanna Żłobińska, Gabriel Kasprzak, Maciej Żmiejewski i Katarzyna Załupska.
Tytuł laureata tego konkursu uzyskał Łukasz Goliczewski kl. VI A zdobywając zaszczytne III miejsce pośród 28 uczniów biorących udział w konkursie z całego powiatu górowskiego.
,,Stepy i sawanny świata" - pod takim hasłem 7 maja 2014 r. odbył się XIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy. Uczestnicy zmagań musieli wykazać się szeroką wiedzą w zakresie zagospodarowania, warunków klimatycznych oraz flory i fauny sawann oraz stepów. Łukasz Goliczewski - zdobywając I miejsce udowodnił, że jest znakomitym przyrodnikiem.
Gratulujemy sukcesów !
WIZYTA W PRZEDSZKOLU NR 3 W GÓRZE
07.05.2014r. uczniowie klasy IA i klasy IB gościli w Przedszkolu Nr 3 w Górze. Dzieci obejrzały piękne przedstawienie teatralne na podstawie baśni "Cudowna lampa Alladyna" w wykonaniu przedszkolaków pod opieką pani Doroty Dębowicz i pani Jadwigi Zmudy.
Opowieść ta przybliżyła dzieciom kulturę Dalekiego Wschodu, panujące kiedyś zwyczaje i obrzędy. Alladyn, Ali Baba i Sindbad Żeglarz to najbardziej znani bohaterowie opowieści. Pokazali krainę w której nie ma rzeczy niemożliwych, gdzie ludzie i duchy żyją obok siebie. Piękne kolorowe kostiumy, scenografia i rekwizyty dopełniły niezapomniany nastrój tego spektaklu.
Morały, które wyniknęły z opowieści pokazały, iż w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem. Na końcu wszyscy mali artyści zaprosili pierwszaków do wspólnego tańca. Dziękujemy za zaproszenie.
Dolnośląski program pomocy uczniom niepełnosprawnym „Sprawny uczeń”
Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach Dolnośląskiego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym „Sprawny uczeń” przyznaje jednorazowe stypendia dla niepełnosprawnych uczniów z terenu Dolnego Śląska.
Stypendia kierowane są do uczniów z niepełnosprawnością realizujących obowiązek szkolny na poziomie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na obszarze województwa dolnośląskiego pochodzących z rodzin, których dochód miesięczny na jedną osobę w rodzinie nie przekracza 456 zł. Wysokość jednorazowego stypendium na rok szkolny 2014/2015 wynosi 1000 zł .
Wnioski należy składać na adres siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w terminie od 01.04.2014r. do 30.06.2014r.
Szczegółowe warunki przyznawania stypendiów oraz tryb postępowania zamieszczone są na stronie internetowej www.niepelnosprawni.dolnyslak.pl
Wypłata stypendium szkolnego za okres
styczeń - czerwiec 2014 r.
Wypłata stypendium szkolnego za miesiące styczeń – czerwiec 2014 r. przyznanych decyzją Burmistrza Góry nastąpi wg podanego niżej harmonogramu:
Nazwa placówki
Przyjmowanie faktur za m-ce
styczeń - majWypłata stypendiów
za m-cestyczeń - maj
Przyjmowanie faktur za m-c czerwiec
Wypłata stypendiów
za m-cczerwiec
Szkoła Podstawowa
nr 1 w Górzeod
19 maja
od 19 maja
godz. 12.00
do
3 czerwca12-13 czerwca
Szkoła Podstawowa
nr 3 w Górze
19-20 maja
12-13 czerwca
ZSPGiP w Czerninie
19-20 maja
12-13 czerwca
ZS-P z oddziałami integracyjnymi
w Glince19-20 maja
12-13 czerwca
ZSPiP w Ślubowie
19-20 maja
12-13 czerwca
ZSPiP w Witoszycach
19-20 maja
12-13 czerwca
Gimnazjum nr 1
w Górze19-20 maja
12-13 czerwca
Gimnazjum nr 2
w Górze19-20 maja
12-13 czerwca
Urząd Miasta
i Gminy(Zespół Szkół
w Górze)19 maja
12 czerwca
Urząd Miasta
i Gminy(Liceum Ogólnokształcące
w Górze oraz pozostałe szkoły)20 maja
13 czer
Wypłata stypendium szkolnego uzależniona jest od uprzedniego złożenia oryginałów faktur i rachunków potwierdzających poniesienie kosztów związanych z procesem edukacyjnym ucznia.
Faktury za okres rozliczeniowy styczeń – czerwiec 2014 r. będą przyjmowane od dnia wypłaty stypendium, tj. od 19 maja 2014 r. od godz. 12.00.
UWAGA! Dnia 22 maja 2014 r. stypendium nie będzie wypłacane.
LAUREACI XIII SzKOLNEGO I POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
24 uczestników z klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze rywalizowało w szkolnych eliminacjach XIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który odbył się 6 marca 2014 r. Konkurs polegał na napisaniu ze słuchu tekstu dyktowanego przez prowadzącego. Na szczeblu szkolnym najlepsi okazali się:
Weronika Sławińska klasa III a I miejsce
Marcel Matysiak klasa III b
Ada Wawrzyniak klasa III b
Weronika Fudali klasa III b II miejsce
Martyna Dziewic klasa III b
Bartosz Michalec klasa III b
Natalia Maczuga klasa III d
Dawid Włoch klasa III a III miejsce
Aleksandra Dębkowska klasa III a
Alina Barna klasa III d
Zgodnie z regulaminem do ścisłego finału zakwalifikowali się: Weronika Sławińska, Marcel Matysiak, Ada Figiel, Weronika Fudali, Martyna Dziewic, Natalia Maczuga.
Dnia 9 kwietnia 2014r. w finałowych zmaganiach XIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego klas III nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:
Natalia Maczuga II miejsce wych. Mirosława Ciesielska
Weronika Fudali II miejsce wych. Helena Radoszko
Marcel Matysiak III miejsce wych. Helena Radoszko
Laureatom i ich wychowawczyniom serdecznie gratulujemy!
ZAPROSZENIE
na zebranie z rodzicami uczniów klas III
w sprawie organizacji nauki w kl. IV - VIZebranie odbędzie się
13 maja 2014 r. o godz. 16.00
w sali gimnastycznej
przy ul. M. Konopnickiej 2
NASI ZWYCIĘZCY IX REGIONALNEGO KONKURSU TAŃCA NOWOCZESNEGO W DOMU KULTURY W GÓRZE
Kolejny raz najmłodsi uczniowie naszej Szkoły pokazali, że są nie do pokonania !!!
Wytańczyli najwyższe miejsca w Konkursie Tańca i swoim wdziękiem oraz doskonałymi układami choreograficznymi pokonali bardzo liczną konkurencję z całego regionu górowskiego.Kategoria Solo ( 7-11 lat)
I miejsce Aleksandra Magierowska kl. II b opiekun: Alicja Hajczewska
Kategoria Duety (7-11 lat)
I miejsce Marcelina Kosiuba i Klaudia Stolarczyk kl. II b opiekun: Alicja Hajczewska
Kategoria Formacje ( 7-11 lat)
I miejsce KLASA I B opiekun: Maria Ruman
II miejsce KLASA II A opiekun: Barbara Getner
Oprócz zwycięzców pięknie zaprezentowali się także: Alicja Goldman- kl. I b, Dominika Góralska kl. I b., Aleksandra Lesiuk kl. I b, Oliwia Julia Kędzierska kl. Ib, Julia Ciebień kl. II b, Aleksandra Panocha kl. II b oraz Klasa III a- pani Renaty Szuper.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!
Archiwum Aktualności