Nawigacja

 • Spotkanie z regionalistką

  W dniu 9 marca w świetlicy szkolnej  Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy M. Konopnickiej gościliśmy p. Elżbietę Maćkowską, nauczycielkę, regionalistkę a przede wszystkim miłośniczkę historii. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas II, III oraz IV. Pani Maćkowska swoje opowieści ilustrowała licznymi zdjęciami na których można było zobaczyć jak nasze miasto wyglądało dawniej.  Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i wzbudziło duże zainteresowanie zgromadzonych uczniów. 

  Spotkanie z regionalistką - Obrazek 1

  Galeria

 • 17 marca 2018 r. (sobota) o godz. 12.00 na Hali Olimpia w Górze
  odbędzie się
  pokazowy trening siatkówki
  dla chłopców szkół podstawowych rocznika 2005 – 2007.

  Będzie to rekrutacja dla młodych adeptów siatkówki.

  Treningi będą się odbywać w czwartki i soboty.

  Więcej informacji na stronie Volleyboll Team MKS „Pogoń” Góra

  lub pod numerem telefonu 691 224 350, 606 767 212.

 • Wyniki ze Szkolnego Etapu Konkursu Plastycznego „Orzeł biały – duma nasza”

  Na konkurs wpłynęły prace, wykonane przez uczniów klas V-VII oraz klas gimnazjalnych.

  Dnia 26.02.2018 r. komisja szkolna kierując się kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, postanowiła przyznać następujące miejsca w dwóch grupach wiekowych:

  I miejsce:

  Zuzanna Mycyk – VIA.

  II miejsce:

  Jakub Koźmiński – IIIA GM.

  III miejsce:

  Daria Borwik – VA,

  Michał Szopa – VIB,

  Oliwia Kędzierska – VB.

  Wyróżnienie:

  Martyna Dziewic – VIIB,

  Aleksandra Panocha – VIB.

 • Wyniki powiatowych eliminacji „Pegazika” 2018

  We wtorek – 5 marca – w sali widowiskowej górowskiego Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”. W konkursie wzięło udział 25 finalistów eliminacji gminnych. W kategorii „młodsi”  (uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych) 13 recytatorów, a w kategorii „starsi” (uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjalnych) 12 recytatorów. Młodzież reprezentowała gminy: Niechlów, Wąsosz, Jemielno i Górę. Wybrane utwory (wiersze, fragmenty prozy) oceniane były pod względem doboru repertuaru, interpretacji, kultury słowa i ogólnego wyrazu artystycznego. Jury nie miało łatwego zadania, gdyż prezentowany poziom świadczył o wysokich umiejętnościach wykonawców. Ostatecznie komisja w składzie: Barbara Podwińska-Bućkowska (przewodnicząca), Krystyna Woźna, Teresa Witkowska oraz nauczyciele, którzy przybyli ze swoimi uczniami: Joanna Zembroń, Lidia Berus, Anna Baworowska, Barbara Dziwanowska, Magdalena Banaczek, Anna Babij, Ewelina Stojanowska, Karolina Łabaz – zdecydowała o wyborze laureatów.  

  W kategorii I – „młodsi”: I miejsce zajęła Natasza Miszkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze (opiekun artystyczny p. Ewa Cieślak),  II miejsceMateusz Knihnicki , III miejsceHanna Górecka, natomiast wyróżnienie otrzymał Alan Stojanowskiwszyscy troje ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze (opiekun artystyczny        p. Joanna Zembroń).                                                             

  W kategorii II – „starsi”: I miejsce zajęła  Aleksandra Monkiewicz z Zespołu Szkół w Niechlowie (opiekun artystyczny p. Halina Kuchta), II miejsce – Ada Figiel ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze (opiekun artystyczny p. Elżbieta Berus-Panek), III miejsce – Szymon Pohl z Zespołu Szkół w Niechlowie (opiekun artystyczny p. Halina Kuchta), wyróżniono Martę Niewiarowską ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze (opiekun artystyczny p. Barbara Bućkowska).

  Po konkursie członkowie komisji przyznali, że mieli okazję wysłuchać wielu świetnie przedstawionych wierszy i fragmentów prozy i wraz z publicznością przybyłą na konkurs zostali zabrani w podróż do krainy pięknego, bogatego w znaczenia artystycznego słowa.

  Do finału wojewódzkiego zakwalifikowano: Nataszę Miszkiewicz („młodsi”) oraz Aleksandrę Monkiewicz i Adę Figiel („starsi”).                                                      

  Wszystkim uczestnikom  eliminacji powiatowych XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK” oraz ich opiekunom składamy serdeczne gratulacje. Dziękując za udział, należy dodać, że w obecnej dobie coraz rzadziej spotyka się wśród młodzieży zainteresowanie poezją i prozą. Dzisiejsi uczestnicy „PEGAZIKA” to perełki, które błyszczą i przynoszą radość całemu społeczeństwu. Laureaci eliminacji powiatowych zostali profesjonalnie przygotowani do konkursu przez panie: Halinę Kuchtę, Joannę Zembroń, Elżbietę Berus-Panek oraz Barbarę Bućkowską. Na zakończenie przesłuchań konkursowych wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy-certyfikaty udziału w eliminacjach powiatowych, przygotowane przez Dom Kultury w Górze. Organizatorem konkursu na etapie powiatowym był PCDN i PP-P w Górze,  współorganizatorem Dom Kultury w Górze .

                                                                                                                                   B-P-B

 • Konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna”

  Organizator -  Dom Kultury w Górze.

  1. Cel konkursu:

  - stworzenie okazji do promowania postawy artystycznej,

  - propagowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi,

  - rozwijanie kreatywności.

  2. Terminy: 15.03.2018 r. do godz.10 – termin oddawania prac.

                      27.03.208 r. – rozstrzygnięcie konkursu o godz. 13:00 w Domu                                     Kultury w Górze.

  3. Warunki uczestnictwa:

  - na konkurs należy dostarczyć własnoręcznie wykonaną kartkę,

  - uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę,

  - technika dowolna,

  - wymiar pracy: 10cm x 15cm,

  - prace należy wykonać indywidualnie,

  -  prace uszkodzone i niewymiarowe nie będą oceniane,

  - zwycięzcom konkursu zostaną przyznane nagrody,

  - przekazane prace będą do odbioru w kolejnym tygodniu po zakończeniu wystawy,

  - za ostateczną interpretację regulaminu odpowiada organizator.

  4. Kategorie:

  - 7-10 lat,

  - 11-12 lat,

  - 13-16 lat.

  5. Ocena – głównym kryterium oceny prac będą walory estetyczne, artystyczne i kreatywność.

  Do prac powinna być dołączona metryczka napisana drukowanymi literami:

  IMIĘ I NAZWISKO

   

  WIEK

   

  ADRES, NAZWA SZKOŁY

   

  IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA/ OPIEKUNA

   

  NUMER TELEFONU,

  ADRES EMAIL

   

 • Wyniki ze Szkolnego Etapu Konkursu Plastycznego „Śniło mi się … drzewo”

  Na konkurs wpłynęły prace, wykonane przez uczniów klas VII oraz klas gimnazjalnych.

  Dnia 26.02.2018 r. komisja szkolna kierując się kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, postanowiła przyznać następujące miejsca:

   

  I miejsce:

  Martyna Tomczyk – VIIB,

  Oliwia Kaławaj – IIIC GM,

  Maria Gezela – IIIC GM,

  Filip Jankowski – VIIB,

  Jakub Koźmiński – IIIA GM.

   

  II miejsce:

  Weronika Sławińska – VIIA,

  Oliwia Mikołajczak – VIIB,

  Oliwia Dworzyńska – VIIC,

  Aleksandra Satora – VIIC.

   

  III miejsce:

  Julia Siemaszko – VIIC,

  Magda Mielcarek – VIID,

  Natalia Maczuga – VIID.

 • 06.03.2018

  Moduł Programy i projekty został zmodyfikowany

 • FINAŁ POWIATOWY IGRZYSK DZIECI W MINIPIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  26 lutego odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Minipiłce Ręcznej dziewcząt. Tym razem do rywalizacji o prymat w Powiecie Góra i przepustkę do Półfinału Strefy Legnickiej przystąpiły piłkarki z czterech szkół: Szkoły Podstawowej w Jemielnie, Publicznej Szkoły Podstawowa w Wąsoszu i Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze.  Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta rozegrały 3 mecze, trwające po 14 minut każdy.  W wyniku losowania, w pierwszej kolejności drużyna naszej szkoły rozegrała mecz z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze. Poszło łatwo.  Wyraźnie byłyśmy lepiej przygotowane i fizycznie, i technicznie. Drugi mecz młode piłkarki z naszej placówki rozegrały z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej w Jemielnie. Niestety, nie udało się. Koleżanki ze szkoły oddalonej o 12 km zwyciężyły, wykorzystując naszą chwilową niedyspozycję.

  Uznałyśmy, że jeszcze nic straconego.  Rozpoczął się mecz z Publiczną Szkołą Podstawową z Wąsosza. Mecz był wyrównany. Padała bramka za bramką po obu stronach. Reprezentantki naszej szkoły pokazały, że potrafią walczyć do końca.  Ale cóż! Po zaciętej, pełnej emocji walce, ostatecznie -  po błędzie sędziego -  zwyciężyły rywalki.

  Tym samym, zdobyłyśmy  III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Dzieci w Minipiłce Ręcznej. Naszą drużynę reprezentowały:

  Arendarczyk Luiza                   

  Góralska Amelia

  Jakubik Weronika

  Janowska Martyna

  Kosiuba Marcelina

  Koc Julia

  Łuczak Amelia

  Mycyk Zuzanna

  Panocha Aleksandra

  Stankiewicz Julia

  Stolarczyk Klaudia

  Tarczyło Julia

  Twarda Julia

  Wawrzykowska Nicola

   

  Dziękujemy za udział w zajęciach popołudniowych, przygotowujących do udziału w zawodach i wysiłek włożony w rywalizację.

  Po zakończeniu  zawodów odbyła się uroczystość wręczenia nagród, gdzie z rąk Pana Roberta Burdziuka -gminnego koordynatora sportowego - drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzca puchar.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • FINAŁ STREFY LEGNICKIEJ IGRZYSK DZIECI SZKOLNYCH W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

  We wtorek 20.02.2018r. w Gierałtowcu odbył się Igrzyska Dzieci Strefy Legnickiej w Drużynowym Tenisie Stołowym. Drużyna naszej szkoły, po zakwalifikowaniu się w etapie powiatowym, zajęła dobre VII miejsce w całym turnieju. Pod uwagę należy wziąć, iż nasi uczniowie za przeciwników mieli uczniów, którzy na co dzień trenują tę dyscyplinę sportu.

  Gratulujemy Marcelowi Matysiakowi, Dawidowi Urbańskiemu i Kacprowi TomaszewiczowiJ

 • FINAŁ IGRZYSK DZIECI SZKOLNYCH W MINISIATKÓWCE

  W poniedziałek - 19.02 i w środę -  21.02.2018 r. odbyły się Igrzyska Dzieci  Szkolnych w Minipiłce Siatkowej chłopców i dziewcząt na etapie powiatu.  W obu turniejach udział wzięły reprezentacje naszej szkoły, które dzielnie stawiły czoła przeciwnikom. W końcowej klasyfikacji obie drużyny zajęły II miejsce.

  W skład drużyny chłopców wchodzili:

  D. Urbański, A. Gąsiecki, M. Matysiak, K. Tomaszewicz.

  C. Hajczewski,T. Matysiak, K. Tumiłowicz, O. Jóźwiak, N. Maślanka.

  Drużyna dziewcząt była reprezentowana przez:

  K. Stolarczyk, W. Jakubik, J. Tarczyło, A. Panacha, M. Kosiuba.

  J. Stankiewicz, N. Wawrzykowska, K. Narolska, H. Kulesza.

 • 27.02.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Recytatorskie laury....

 • RECYTATORSKIE LAURY…

  W poniedziałek – 26 lutego – w pięknej sali widowiskowej Domu Kultury w Górze odbyły się powiatowe eliminacje 63. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas VII oraz klas gimnazjalnych, zorganizowane przez PCDNiPP-P w Górze przy współudziale górowskiego Domu Kultury.

  Komisja konkursowa w składzie: Barbara Podwińska-Bućkowska (przewodnicząca), Sylwia Kibał, Dorota Jochaniak-Dolatowska, Dorota Nowak, Arkadiusz Gustaw oraz nauczyciele: Katarzyna Wiśniewska, Wioletta Bartkowiak, Justyna Czudak, Mariusz Ratajczak – oceniała uczestników pod względem doboru repertuaru, interpretacji, kultury słowa i ogólnego wyrazu artystycznego.

  W kategorii „recytacja”:
  I miejsce zajął Xaver Tabaka – uczeń klasy IIc (opiekun artystyczny Barbara Bućkowska),
  II miejsce Zuzanna Janusz – uczennica klasy IIId (op. artystyczny Barbara Bućkowska),

  wyróżnienie otrzymała Amelia Gomułka z klasy VIId (op. artyst. Małgorzata Stolarczyk),
  W kategorii „poezja śpiewana”:
  II miejsce zajęła Martyna Tomczyk – uczennica klasy VIIb (opiekun artystyczny Renata Kowalska).

  Martyna Tomczyk oraz Xaver Tabaka będą reprezentować powiat górowski w elimina-cjach rejonowych, które odbędą się 5 kwietnia 2018 r. (czwartek), o godz. 10.00 w Zamku Książąt Oleśnickich (Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy, ul. Zamkowa 4, 56-400 Oleśnica).
  Laureatom oraz ich artystycznym opiekunom składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w Oleśnicy!

  B-P-B

 • VIIOGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

  dla uczniów klas IV-VII

  ORGANIZATOR

   Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wraz z Państwową Inspekcją Pracy

   

  1.Tematyka:

  Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice na temat zapobiegania najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom – upadkom osób.

  2.Warunki uczestnictwa:

              Praca powinna być wykonana indywidulanie przez uczestnika konkursu z materiałów trwałych, gwarantujących odporność na zniszczenie w czasie transportu i przechowywania.

              Praca plastyczna powinna być trwale  opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

  3. Kryteria oceny:

              Przy ocenie prac konkursowych komisje konkursowe wezmą pod uwagę:

  A: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie (max. 6 pkt.);

  B: walory estetyczne pracy (max. 2 pkt.);

  C: oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu 9max. 2 pkt.).

  4.Termin dostarczania prac: do 12.03.2018 r. – etap szkolny.

              Następnie przekazanie prac konkursowych do placówki Terenowej KRUS w Górze, gdzie się odbędzie etap regionalny.

  6.Uwagi końcowe:

  • organizatorzy zastrzegają sobie prawo do reprodukowania i popularyzacji prac;
  • prace nadesłane na konkurs pozostają własnością organizatorów;
  • prace powinny być przygotowane do ekspozycji;
  • o terminie podsumowania konkursu i ogłoszenia wyników uczestnicy zostaną poinformowani.
 • Pasowanie na czytelnika

  We wtorek, 20 lutego 2018 r. odbyła się uroczystość ,,Pasowania na czytelnika” uczniów klas pierwszych. Dla naszych najmłodszych, starsi koledzy i koleżanki z klasy II a, III a, IV a, IV d, przygotowali piękne przedstawienie, którego mottem przewodnim były słowa: Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając. Nad programem uroczystości czuwały panie: Elżbieta Janasik i Danuta Wróblewska. Piękną dekorację przygotowała pani Ewa Nowicka.

  Po przysiędze, złożonej przez pierwszoklasistów, oficjalnego pasowania dokonały dwie nasze panie wicedyrektor: Renata Kawka i Małgorzata Kubicka. Na zakończenie, wszyscy nowo zaprzysiężeni czytelnicy biblioteki szkolnej otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

 • W gronie „świetliczanina”

  Dnia 12 lutego 2018 roku odbyła się ważna - dla pierwszaków - uroczystość oficjalnego przyjęcia do świetlicowej gromady. W tym celu uczniowie odbyli próby smaku, dotyku, wiedzy, śpiewu oraz znajomości zasad kulturalnego zachowania. Nie zabrakło odrobiny gimnastyki. Po prawidłowym wykonaniu  wszystkich zadań odbyło się uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę spotkania każdy członek świetlicowej wspólnoty otrzymał dyplom i książeczkę. Upominki wręczyły panie wicedyrektor: Małgorzata Kubicka i Renata Kawka oraz kierownik świetlicy - pani Marta Wójcik-Kokot. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani słodkim poczęstunkiem. Uroczystość prowadzili uczniowie z klas II, III i IV, przygotowani przez panie: Lidię Nowak i Annę Kurpiel. O dekorację zadbali pani Marta Wójcik-Kokot i pan Tomasz Wąchalski.

 • WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „GÓRA – MOJE MIASTO”

   

        I miejsce

  1. Małgorzata Eckhardt             kl.III c
  2. Alicja Janus                           kl.III d
  3. Hanna Maźnio                       kl.III d
  4. Olga Skotarek                        kl.III d
  5. Tobiasz Stojko                       kl.III d
  6. Alicja Tadla                           kl.III e

       II miejsce

  1. Amelia Barda                         kl.III a
  2. Agata Jankowska                   kl.III b
  3. Emilia Jankowska                  kl.III b
  4. Zuzanna Muller                      kl.III d
  5. Julita Piniuta                          kl.III e
  6. Grzegorz Ratajczak               kl.III c

   

            III miejsce

   

  1. Aleksandra Dąbrowska         kl.III b
  2. Franciszek jakubowski          kl.III a
  3. Hubert Krac                           kl.III b
  4. Weronika Łęgowa                 kl.III b
  5. Kacper Szewiało                   kl.III e
  6. Laura Szmydyńska               kl.III e

  Komisja konkursowa:

  Przewodnicząca  - Mirosława Ciesielska

  Członkowie – p.Elżbieta Janasik

                         p.Agnieszka Chawchunowicz-Rudzińska

 • IX MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”

  W sobotę 27 stycznia 2018 roku w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku odbyły się przesłuchania uczestników edycji recytatorskiej IX Międzynaro-dowego Konkursu Artystycznego, którego organizatorem był: pan Maciej Konieczny oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Turku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie przygotowani przez polonistkę Barbarę Bućkowską: Kacper Trzpil z klasy IIIc i Zuzanna Janicka z klasy IIId, która zdobyła wyróżnienie.

  Celem konkursu była popularyzacja niełatwej twórczości poetyckiej Włodzimierza Pietrzaka, motywowanie do poszukiwań artystycznych oraz promowanie twórczości autora, który jest zapomnianym poetą, pisarzem i krytykiem literackim, żołnierzem Powstania Warszawskiego. Recytatorzy, interpretując wiersze pełne liryki, starali się odkryć historię i myśli człowieka, tworzącego w swoich wierszach nastrój melancholii wokół miłości, śmierci i przemijania, starali się pokazać jego wnętrze i stosunek do piękna krajobrazu, przyrody i otaczającego świata. Każdy z uczestników – zgodnie z regulaminem – przygotował po dwa wiersze, z których jeden wybrała do zaprezentowania kapituła konkursu.  Zuzia recytowała utwór pt. „Nokturny”, natomiast Kacper wiersz „Zbłąkane słowa”. Oboje za udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy z podziękowaniem. Zuzia i Kacper zmierzyli się z występem przed profesjonalnym jury, które w swoim uzasadnieniu o nagrodzonych, podkreśliło wysoki poziom występów recytatorskich. Udział w przesłuchaniach i reprezentowanie naszej szkoły był ogromną przygodą i przeżyciem.

  B-P-B

 • Bal karnawałowy.

  „W karnawale to są bale”!. Pod tym hasłem 6 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień, na który z niecierpliwością oczekiwały  wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzięki pomocy nauczycieli i rodziców salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Uśmiechnięte, przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek  i filmów. Rozpoznać je było bardzo trudno.

   W pierwszej kolejności uczestnicy  balu mieli możliwość pozowania do zdjęcia grupowego.  Następnie, wszyscy, przy dźwiękach muzyki, bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, przygotowanymi przez Mały Samorząd Uczniowski. W czasie przerwy wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

  Bal umożliwił dzieciom i ich wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

  Serdecznie dziękujemy Państwu Ratajczak za przepiękną oprawę muzyczną. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

 • IV Festiwal Piosenki Rozrywkowej Obcojęzycznej

  W niedzielę, 18 lutego 2018 roku, o godzinie 1500, w Domu Kultury w Górze, odbył się IV Festiwal Piosenki Rozrywkowej Obcojęzycznej. Uczestnicy festiwalu śpiewali piosenki głównie w języku angielskim, ale pojawiły się też wykonania hiszpańskie. Wszyscy wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom. Z naszej szkoły wystąpili uczniowie klas IV: Hanna Jarząb (kl. IVb) z piosenką zespołu One Direction pt.: „Story of my life” oraz duet: Tomasz Koziołkowski i Mateusz Matysiak (kl. IVc) z piosenką Pharrell’a Williams’a pt.: „Happy”. Na zakończenie festiwalu wszyscy wokaliści otrzymali dyplomy uczestnictwa, a placówki uhonorowano wręczając podziękowania i statuetki.

                                                                    opiekun: p. Joanna Kaczmarek

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze
  ul. Marii Konopnickiej 2
 • ul. Szkolna 2: 65 543 24 52
  ul. M. Konopnickiej 2: 65 544 46 02

Galeria zdjęć