Kadra nauczycielska
DYREKTOR
mgr Aneta Zmuda
WICEDYREKTOR
mgr Paweł Kwasik
NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY
Lp.
NAZWISKO I IMIĘ
Przedmioty
1.
Bartkowiak Violetta
pedagog
2.
Bezak Ewa
chemia, biologia
3.
Bielecki Arkadiusz
matematyka, fizyka
4.
Burdziuk Robert
wychowanie-fizyczne
5.
Chawchunowicz-Rudzińska Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3D, zajęcia rewalidacyjne
6.
Chomicz Grzegorz
historia, informatyka
7.
Ciesielska Mirosława
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
8.
Cieślak Anna
język angielski
9.
Dębkowska Anna
matematyka, fizyka, wychowawca świetlicy
10.
Fogt Tomasz
informatyka, technika, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 5A
11.
Hajczewska Alicja
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog, wychowawca klasy 1B
12.
Hanusiak Aneta
matematyka, wychowawca klasy 4a
13.
Jurga Katarzyna
wychowanie fizyczne, plastyka, muzyka
14.
Kacykowska Elżbieta
nauczyciel bibliotekarz, socjoterapeuta, edukacja wczesnoszkolne, wychowawca klasy 1C
15.
Kasperska Krystyna
kierownik świetlicy szkolnej
16.
Kawka Renata
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2A, wychowawca świetlicy
17.
Kaźmierczak Katarzyna
plastyka, muzyka, wychowawca klasy 5C, wychowawca świetlicy
18.
Klaczkowska Oliwia
język angielski
19.
Kobus Anna
język polski, wychowawca klasy 4B
20.
Kokot-Wójcik Marta
wychowawca świetlicy
21.
Kowalska Renata
język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, logopeda, wychowawca klasy 7D
22.
Kożyczak Agnieszka
język polski, oligofrenopedagog, wychowawca klasy 5C
23.
Krupa Marta
język niemiecki, oligofrenopedagog
24.
Krycka Izabela
język angielski w edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia rewalidacyjne, terapia pedagogiczna
25.
Krysiak Anna
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3C, zajęcia rewalidacyjne
26.
Kubicka Małgorzata
edukacja dla bezpieczeństwa, matematyka, wychowawca klasy 8A, wychowawca świetlicy
27.
Kucharska Izabela
język niemiecki
28.
Kurpiel Anna
nauczyciel bibliotekarz, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1A
29.
Kwasik Paweł
matematyka, informatyka
30.
Lesiecki Krzysztof
wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy szkolnej
31.
Łęgowa Lidia
pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
32.
Łukasiak Jolanta
muzyka, plastyka, religia, wychowawca klasy 6b
33.
Małecka Ewa
język niemiecki
34.
Niedźwiedzka Agnieszka
matematyka, fizyka, wychowawca klasy 5B
35.
Nowak Lidia
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca klasy 2B
36.
Nowicka Ewa
religia, nauczyciel bibliotekarz
37.
Nowińska Anna
religia
38.
Radoszko Helena
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
39.
Rojda Kazimiera
pedagog
40.
Rue Mirosława
język angielski
41.
Salamon Anna
chemia, biologia
42.
Siekanowicz Joanna
język angielski
43.
Sitnik Bernarda
geografia
44.
Smolińska Małgorzata
historia, wiedza o społeczeństwie
45.
Sternal Marcin
religia
46.
Stolarczyk Małgorzata
język polski, wychowawca klasy 6C
47.
Szawaryn Urszula
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1B
48.
Szlachciak Jolanta
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2C, nauczyciel wspomagający
49.
Szuper Renata
edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie, WOS, wychowawca klasy 3A
50.
Śliwiak Sylwia
nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
51.
Tadla Marta
język angielski, wychowawca klasy 7A
52. Justyna Urbaniak
psycholog 53.
Waścińska Justyna
przyroda, biologia, chemia, wychowawca klasy 7B
54.
Wojciechowicz Elżbieta
nauczyciel świetlicy
55.
Wójcik Beata
wychowanie fizyczne
56.
Zajączkowski Mariusz
technika, informatyka
57.
Zmuda Aneta
edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagog, tyflopedagog, socjoterapeuta