Godziny dostępności nauczycieli
Godziny dostępności nauczycieli
od 29 stycznia 2024 r.
46
47 48
Godziny dostępności nauczycieli
od 29 stycznia 2024 r.
L.P |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina |
|
Bezak Ewa |
czwartek |
13.30-14.30 |
|
Burdziuk Robert |
czwartek |
12:30 - 13:30 |
|
Chawchunowicz-Rudzińska Agnieszka |
czwartek |
8.50-9.50 |
|
Chomicz Grzegorz |
piątek |
10:40 - 11:40 |
|
Ciesielska Mirosława |
czwartek |
8.45-9.45 |
|
Dębkowska Anna |
czwartek |
9.40 - 10.40 |
|
Fogt Tomasz |
wtorek |
12:30 - 13:30 |
|
Hajczewska Alicja |
środa |
8.45-9.45 |
|
Hanusiak Aneta |
czwartek |
10:45-11:45 |
|
Jurga Katarzyna |
wtorek |
9.55 - 10.40 |
|
Kacykowska Elżbieta |
poniedziałek |
11.45-12.45 |
|
Kasperska Krystyna |
wtorek |
10.30 - 11.30 |
|
Kawka Renata |
czwartek |
8.45 - 9.45 |
|
Kaźmierczak Katarzyna |
czwartek |
13.40 - 14.40 |
|
Klaczkowska Oliwia |
piątek |
12:40-13:40 |
|
Kobus Anna |
wtorek |
12.30 - 13.30 |
|
Kowalska Renata |
wtorek |
7.55 - 8.55 |
|
Kożyczak Agnieszka |
poniedziałek |
7 55 - 8 55 |
|
Krycka Izabela |
poniedziałek |
9.50-10.50 |
|
Krysiak Anna |
poniedziałek |
10.40 - 11.40 |
|
Kubicka Małgorzata |
wtorek |
11.35- 12.35 |
|
Kucharska Izabela |
poniedziałek |
13.25- 14.10 |
|
Kurpiel Anna |
poniedziałek |
10.40 - 11.40 |
|
Kwasik Paweł |
poniedziałek |
13.00 -14.00 |
|
Lesiecki Krzysztof |
czwartek |
9:40 - 10:40 |
|
Łęgowa Lidia |
środa |
7.00 - 8.00 |
|
Łukasiak Jolanta |
poniedziałek lub piątek |
8.55- 9.50 |
|
Niedźwiedzka Agnieszka |
czwartek |
7.45 - 8.45 |
|
Nowak Lidia |
środa |
9.50-10.50 |
|
Nowicka Ewa |
poniedziałek - Konopnicka |
7.00 - 8.00 |
|
Radoszko Helena |
piątek |
8.55 - 9.40 |
|
Rojda Kazimiera |
czwartek |
10.45 - 11:45 |
|
Rue Mirosława |
wtorek |
9:50-10:50 |
|
Salamon Anna |
wtorek |
8:45-9:45 |
|
Sitnik Bernarda |
poniedziałek |
9.40 - 10.40 |
|
Sternal Marcin |
środa |
11:40-12:40 |
|
Stolarczyk Małgorzata |
poniedziałek |
7 55 - 8 55 |
|
Szawaryn Urszula |
||
|
Szlachciak Jolanta |
piątek |
11.40 - 12.40 |
|
Szuper Renata |
poniedziałek |
10.40-11.40 |
|
Śliwiak Sylwia |
Wtorek |
12.30-13.30 |
|
Tadla Marta |
środa |
10.40 - 11.40 |
|
Urbaniak Justyna |
wtorek |
7.00 - 8.00 |
|
Waścińska Justyna |
czwartek |
9.40-10.40 |
|
Wesołowski Mirosław |
||
46 |
Wildeman Agnieszka |
czwartek |
13.00-14.00 |
47 |
Wójcik Beata |
wtorek |
8.45-9.30 |
48 |
Zmuda Aneta |
poniedziałek |
13.30 -14.30 |
Powered by aSc EduPage