Z życia samorządu

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich na andrzejki szkolne, które odbędą się 28 listopada o godzinie 16:30

Zaplanowane są wróżby, karaoke oraz wyśmienita zabawa.

Nordic Walking

Dnia 28 października odbyły się pierwsze zajęcia promujące zdrowy styl życia organizowane przez Samorząd Szkolny z porozumieniem nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia prowadziła pani Lucyna Sozańska – instruktor Nordic Walking. Na zajęciach instruktorka, uczyła nas prawidłowej techniki marszu i pomagała nam dobrać odpowiednie kije.
 W zajęciach wzięli udział przedstawiciele Samorządu Szkolnego dużego i małego, rodzice oraz nauczyciele. Mamy nadzieję na następne spotkanie z panią Lucyną.

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

8 października odbyła się pierwsza z zaplanowanych dyskotek na rok szkolny 2013/2014. Inicjatorem zabawy był Samorząd Szkolny. W zabawie wzięło udział ok. siedemdziesięcioro uczniów naszej placówki. Podczas imprezy przewidziano mnóstwo różnych atrakcji. Wśród nich był taniec z balonem, taniec na gazecie itp. Główną atrakcją dyskoteki były jednak wybory na mistera szkoły. Wszystkie dziewczęta obecne na dyskotece mogły oddać głos na najbardziej lubianego chłopca. Wybory wygrał Marcel Kopaniecki z klasy VID, który oprócz zwycięskiej szarfy dostał słodki upominek. Młodzież bawiła się fantastycznie, integrując się podczas wspólnego tańca.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Pełni sił i nowych pomysłów przystępujemy do realizacji zadań zaplanowanych na rok 2013/2014.

Zgodnie z regulaminem pracy Samorządu Szkolnego w dniu 18 września 2013 roku zaktualizowaliśmy przedstawicieli Samorządu jak również opiekuna.

W wyniku przeprowadzonych wyborów ustalone zostały następujące składy uczniowskie:

Przewodniczącym szkoły został Łukasz Rudyński z klasy VIC

Zastępcą została Karolina Pomieszcz z klasy VIB

Sekretarzem została Olga Świątek z klasy VIB

Opiekunem Samorządu Szkolnego została p. Dorota Szostek.

Gratulujemy wygranym smiley