Nawigacja

Życie sportowe szkoły Nagrody i wyróżnienia sportowe Wyniki zawodów 2015/2016

Sport w szkole

ROK SZKOLNY 2016/2017

        

Dnia 13 czerwca 2017r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce Indywiualnie. Rywalizowało ze sobą 58 szkół. Największe osiąnięcia naszych uczniów to:

VIm-.Martyna Dziewic-rzut piłeczką palantową

VII m-Taczyło Julia-bieg na 60m

IVm-.Sławińska W.,Mazur A.,DzieicM.,Adutis-sztafeta szwedzka

VIm-.Arendarczyk L,Tarczyło J,Kropacz W,Filosek A-sztafeta4x100m

VIm-JanowskiJ,Kozakiewicz K,A Gorwa,A.Gąsiecki-sztafeta szwedzka.

W ogólnej punktacji szkół dziewczęta uplasowały się na VIIm a chłopcy na XIIm.

 

Wszystkim  bardzo gratulujemy i życzymy zasłużonego aktywnego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

W kwietniu 2017r. uczniowie reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Lekkiej Atletyce Indywidualnie na etapie powiatu. Rywalizowaliśmy ze szkołami SP3, SPWąsosz, SPWitoszyce,SPIrządze.

           

Odnieśliśmy wielki sukces bo wszyscy awansowali z I, II lub III m do Finału strefy legnickiej. 

Dnia 5 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Lubinie odbył się Finał Strefy, uczniowie wywalczyli następujące miejsca którymi awansowali do finału wojewódzkiego:

 

               I miejsce - Sławińska Weronika,Mazur Aleksandra,Dziewic Martyna,Kropacz Wiktoria-sztafeta szwedzka.

               I miejsce    Tański Dawid,Janowski Jakub,Jabłoński Jan, Gorwa Adrian-          sztafeta szwedzka                       

               III miejsce      Tański Dawid-bieg na 60 m              

               I miejsce Dziewic Martyna-rzut piłeczką palantową

                        II         Chudy Klaudiusz-pchnięcie kulą                 

                        II         Jabłoński Jan-rzut piłeczką palantową                     

                        II         Kożyczak Norbert-bieg na 1000m               

                        III       Gorwa Adrian-skok w dal    

                        IV       Sławińska Weronika-bieg na 60 m               

                        IV       Kozakiewicz Konrad-pchnięcie kulą            

                        V         Michalec Bartosz-bieg na 1000m                 

                        V         Wyczółkowska Wiktoria-bieg na 600 m                    

                        VI       Janowski Jakub-skok w dal              

                        VI       Żmiejewski Jakub-pchnięcie kulą

 

Chłopcy dla szkoły swoimi osiągnięciami wywalczyli I Im, a dziewczynki III. WSZYSTKIM GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

 

                      

Od początku roku szkolnego 2016/2017 zgodnie z Kalendarzem  Imprez Sportowych rozegraliśmy wiele meczy na etapie gminy, powiatu, podstrefy i strefy. W  IMS brały udział zarówno drużyny dziewcząt jak i chłopców klas IV – VI.

      W MPS dwójek obie drużyny zajęły na etapie powiatu III m

Skład drużyny dziewcząt : A.Boksińska,  D.Borwik, K.Gawda, A.Płaczek, K.Sokołowska

Skład drużyny chłopców : K.Jurczak, M.Kędzierski, K.Łopuszyński, N.Piwko, M.Sieczka, A.Stróżyński

     W MPS trójek obie drużyny zajęły na etapie powiatu II m

Skład drużyny dziewcząt  : W.Jakubik, M.Janowska, M.Kosiuba, J.Kuc, Z.Mycyk, A.Panocha, K.Stolarczyk, J.Tarczyło

Skład drużyny chłopców : A.Gąsiecki, C.Hajczewski, O.Jóźwiak, N.Maślanka, T.Matysiak, K.Tomaszewicz, K.Tumiłowicz, S.Wejman

      W MPS czwórek w powiecie drużyna dziewcząt zajęła II m, chłopców I m co dało im awans do podstrefy gdzie zajęli  III m. Zagrali również w strefie zajmując IV m

Skład drużyny dziewcząt : M.Dziewic, A.Filosek, D.Gandecka, A.Gomułka, O.Jaźwińska, W.Kropacz, M.Łopusiewicz, W.Sławińska, W. Szara, W.Wyczółkowska

Skład drużyny chłopców : N.Kożyczak, E.Smereka, B.Michalec, A.Gorwa, K.Chudy, J.Jabłoński, J.Janowski, J.Żmiejewski, A.Stanilewicz,

      W MPK obie drużyny na etapie powiatu zajęły I m, awansowały do podstrefy gdzie drużyna dziewcząt zajęła IV m natomiast drużyna chłopców III m

Skład drużyny dziewcząt  : M.Dziewic, A.Filosek, A.Karyś, A.Gomułka, O.Jaźwińska, W.Kropacz, M.Łopusiewicz, W.Sławińska, A.Wozińska, W.Wyczółkowska, A.Satora,

Skład drużyny chłopców :  N.Kożyczak, E.Smereka, B.Michalec, A.Gorwa, K.Chudy, J.Jabłoński, J.Janowski, M.Gawlik, A.Banasiewicz, K.Kozakiewicz,

       W MPR zagrali tylko chłopcy zajmując w powiecie I m, natomiast w podstrefie IV m

Skład drużyny chłopców :  N.Kożyczak, E.Smereka, B.Michalec, A.Gorwa, A.Gąsiecki, J.Jabłoński, J.Żmiejewski, J.Janowski, K.Kozakiewicz,

      W MPN na etapie powiatu dziewczęta zajęły II m, chłopcy zaś I m co dało im awans do podstrefy, gdzie zajęli II m awansując do strefy i zajmując w niej również II m

Skład drużyny dziewcząt : M.Dziewic, W.Kropacz, W.Wyczółkowska, M.Łopusiewicz, A.Panocha, A.Janowska, A.Łuczak, A.Mazur, M.Mielcarek, M.Tomczyk,

Skład drużyny chłopców :  N.Kożyczak, E.Smereka, B.Michalec, A.Gorwa, A.Gąsiecki, J.Jabłoński, K.Tomaszewicz, T.Matysiak, M.Matysiak, J.Janowski.

      W TS zarówno dziewczęta jak i chłopcy na etapie powiatu zajęli V m

Skład drużyny dziewcząt :W.Szara, A.Filosek, M.Łopusiewicz, M.Dziewic,

Skład drużyny chłopców :  B.Michalec, N.Kożyczak, M.Matysiak, E.Smereka,

 

       W miesiącach maj – czerwiec  rozegraliśmy wewnątrz szkolny Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły,

W finale zagrały kl. V a, VI a, VI b i VI c, po zaciętych  meczach na podium stanęły :

Im kl.VI b

II m kl.VI a

III m kl. VI c

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze
    ul. Marii Konopnickiej 2
  • ul. Szkolna 2: 65 543 24 52
    ul. M. Konopnickiej 2: 65 544 46 02

Galeria zdjęć