• UWAGA! ZMIANY W STYPENDIACH SZKOLNYCH 2015/2016

DOCHÓD:

Aktualnie miesięczna wysokość dochodu uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może przekroczyć miesięcznie na osobę w rodzinie 456 zł netto.

• INAUGURACJA
    ROKU SZKOLNEGO
    w Szkole Podstawowej Nr 1 im. B. Prusa
    w Górze
    odbędzie się

dnia 1 września 2015 r. o godz. 900
    na boisku szkolnym przy ul. M. Konopnickiej

• Przybory szkolne ucznia klasy pierwszej

Piórnik, a w nim: długopis, ołówek, temperówka, gumka, nożyczki, kredki ołówkowe i woskowe

Zeszyty w cienką linię (16 kartkowe) – liczbę poda wychowawca

• W zakładce UCZNIOWIE dodana została podstrona PODRĘCZNIKI NA 2015/2016, w której znajdują się zestawy podręczników dla klas I - VI na rok szkolny 2015/2016.

SKO - Szkolne Kasy Oszczędności

Zapraszamy wszystkich uczniów, tych małych i tych dużych

oraz ich rodziców i nauczycieli na stronę

Znajdują się tam informacje o tym co się u nas dzieje, a jak już to sprawdzimy to głosik na nasz blog zostawimy laugh

Prosimy codziennie głosować na nasz blog.

laugh DZIĘKUJEMY laugh

REGULAMIN SKO

1). Dowodem przynależności do SKO jest otrzymanie książeczki  oszczędnościowej oraz dokonanie pierwszej wpłaty.

2). Na książeczkę SKO uczeń może wpłacić każdą kwotę pieniędzy nie mniej jednak niż 1 zł (grosze zbieramy do skarbonki, zamieniamy na złotówki i wpłacamy na SKO).

3). Uczeń dokonuje wpłaty na książeczkę SKO u wychowawcy, który przekazuje pieniążki opiekunowi SKO.

4). Wpłaty i wypłaty uczeń dokonuje według ustalonego dnia przez opiekuna SKO.

5). Przyjęcie od ucznia pieniędzy potwierdza wpisem do książeczki SKO ucznia i na kartę wpłat i wypłat, którą prowadzi  się dla każdego członka SKO.

6). W razie zgubienia książeczki SKO uczeń bezwzględnie musi zgłosić się do wychowawcy klasy lub opiekuna SKO, który na podstawie karty wpłat i wypłat ma obowiązek wystawić nową książeczkę SKO.

7). Każdą wpłaconą przez klasę kwotę opiekun SKO jest zobowiązany wpisywać na kartę wpłat i wypłat klasy.

8). Wypłat z książeczki SKO może dokonywać tylko właściciel książeczki na pisemną prośbę z podpisem rodzica lub sam rodzic.

9). Wypłatę gotówki zgłasza uczeń opiekunowi na trzy dni przed żądanym terminem.

10). Ostatnie wpłaty i wypłaty pieniędzy dokonujemy w maju.

11). Opiekun SKO powinien systematycznie wpłacać oszczędzane przez uczniów pieniądze na klasowe konta SKO prowadzone  przez PKO BP.

12). Procent, który jest naliczany na koncie klasowym jest przekazywany klasie na ich potrzeby.

13). Każdy uczeń może mieć dodatkowo indywidualne konto internetowe w Banku PKO BP, na które rodzice dokonują sami wpłaty w banku bądź przez Internet.

Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności

Újdonságok