• ZEBRANIA Z RODZICAMI

odbędą się

16.09.2014 r. - klasy I - III

godz. 16.00 - I zmiana ul. Piastów

• Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015.

1 września 2014 r. dla 562 uczniów SP nr 1 w Górze zabrzmiał pierwszy dzwonek. W tym roku szkoła liczy 24 oddziały, bowiem do naszego grona dołączyło 6 klas pierwszych. Po odśpiewaniu hymnu wszystkich zgromadzonych powitała Dyrektor szkoły -  Pani Lilianna Biedulska, która 2 lipca wygrała konkurs na dyrektora SP nr 1. Z tej okazji na ręce pani Dyrektor gratulacje oraz kwiaty złożyła Rada Rodziców oraz pracownicy szkoły.  Uroczystość rozpoczęcia roku zaszczycili swoją obecnością: ks. prałat Arkadiusz Wysokiński, Radny Rady Miejskiej Góry - Pan Bronisław Barna oraz Rada Rodziców: Pani Renata Skibińska oraz Pani Sylwia Smereka. Do grona nauczycieli dołączyli: Pani Anna Krysiak oraz Pan Arkadiusz Bielecki, natomiast grono pedagogów mianowanych wzmocniła Pani Agnieszka Chawchunowicz - Rudzińska. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego do wszystkich dolnośląskich placówek pismo wystosowała Kurator Oświaty - Pani Beata Pawłowicz: Życzę Państwu, aby rok szkolny 2014/2015 dostarczył wiele radości, satysfakcji i miłych chwil spędzonych z uczniami, wolnych od trosk i problemów. Uczniów proszę o przyjęcie życzeń pomyślnego roku, kiedy to realizować będziecie swoje plany i marzenia i wraz z nauczycielami stworzycie wspaniały wizerunek Waszej szkoły. Rodzicom życzę owocnej i miłej współpracy ze szkołami.

Aerobik

Samorząd Szkolny serdecznie zaprasza wszystkich na aerobik,

który odbędzie się w środę 27 listopada o godzinie 16:00.

Zajęcia poprowadzi pani Beata Rogowicz.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję fizyczną.   smiley

Újdonságok

Fényképalbum